Brazzers Lisa Ann tatil beldesinde genç porno

Lisa Ann olgun kategorisinin baş taçı, lüks bir beldede elit bir otele gidiyor. Burada vakit öldürmek keyif yapmak ve amını götünü rahatlatmak birazda bronzlaşma hayali ile genç yakışıklıyı görüyor. Hemen aralarında bir elektriklenme oluyor, Lisa Ann genç elemanı tavladığı gibi olduğu yerde sex yapmaya başlıyorlar.

Lisa Ann, yetişkin endüstrisindeki 20 artı yıllık başarısı ile dünyanın çoğu tarafından tanınmaktadır. Bu süre zarfında, Sirius XM’deki Playboy / Spice radyosunda bir radyo şovuna ev sahipliği yapmak, dans etmek, prodüktör olmak, bir yetenek ajansı işletmek, en çok aranan yetişkin yıldızı olmaktan tüm üsleri kapsıyordu. Bir kariyer vurgusu, ünlü bir başka senaryoda göründüğü Eminem Video’daki “Biz Yaptık” filminde başrolde oynadığı rol oldu ve ünlü Hustler Serisinde “Nail’s Palin?”

Lisa Ann, Facebook sayfasında el yazısıyla yazılmış bir mektupla açıklanan emekli olması nedeniyle 2014 yılının Aralık ayında dünyayı şok etti. Dünyanın bilmediği ise henüz keşfedilmemiş diğer gizli tutkulardı. Emekli olması, fantastik sporları kapsayan ilk şovu olan Lisa Ann Does Fantasy’nin indiği SiriusXM Fantasy Sports Radio’daki yeni başarısından ilham aldı. Bu ilk yılda Lisa Ann, SiriusXM Ünlü Ev Sahipliği Ligi’ni kazanan ilk Fantasy Futbol ödülünü üstlendi. Lisa Ann’in gizlice yetişkin endüstrisinden emekliliğini planlarken iyi bilinen bir mantrası vardı, “yataktan kalkıp bir şeyler giymenin zamanı geldi!” Derdi. Harfi harfine!

1 yıllık emekli olduktan sonra, sonsuz saatlerce yazılan Lisa Ann, otobiyografisi olan The Life’ı serbest bıraktı. Hayat, yetişkin bir yıldızın açık topuklularında yaşamanın nasıl bir şey olduğunu anlatıyor. Hayatın serbest bırakılması, yazı yazma sevgisinin keşfedilmesinde ilk adım oldu ve sonsuz fırsat için kapıları açtı.

Sonsuz hikayeler ve deneyimlerle dolu, Lisa Ann için masadan bir konu yok. Geçmişi için unapologetic ve geleceğinin sunduğu sonsuz fırsattan dolayı daha heyecanlı. Bu son derece yaratıcı ve başarı yaşamını dünya ile farklı bir şekilde paylaşmanın zamanı geldi.

2018 bir sona yaklaşırken 2019’a giriyoruz, Lisa Ann tamamen dünyayı tanıtırken yine de tamamen sahaya çekim yapıyor! Lisa’nın sunduğu her şeyi görmek için buraya katılın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir